Novinky

Začínáme

Tak tady mě máte, tady jsem ! :)

Ano, je tu nový eshop zaměřený na prezentaci produktů, při jejichž výrobě bylo použito CO2, které by jinak bez užitku skončilo v ovzduší. Ano jde o offset oxidu uhličitého z alkoholové fermentace hroznů révy vinné. Tento zajímavý kvasný plyn obsahující předevší CO2 a trochu esterů a ještě méně terpenů a alkoholu byl nazván WineGAS.

Co je na tom zajímavého?

Těžba CO2 z kvasných procesů - v našem případě především z vína, je mimořádně záslužný environmentální počin. Z jednoho tisíce litrů hroznového moštu vznikne behem alkoholového kvašení (to je ten burčák co známe) cca jedna desetina = sto kilogramů kvasného plynu

Kromě výrazné zelené stopy má zachycený plyn skvělé vlastnosti, které zvyšují jakost nápojů. Nápoje sycené plynem WineGAS se stávají příjemně šumivými, perlení v nich zůstává extrémně dlouhou dobu - leckdy až do vypití lahve. Pití je celkově lahodnější s lepšími fyzikálními vlastnostmi a to je další důvod, proč tyto produkty vyzkoušet a preferovat.

Šumivé.cz

Ve světě obchodu je spousta nekalých praktik a někdy je těžké se zorientovat co je vlastně pravda a co "marketingová blamáž". Jelikož jsme přímo u zdroje a úzce spolupracujeme s výrobcem technologie M-ex Production (Recover pro jímání a zkapalnění CO2 + Secotec pro sycení a plnění nápojů) i s WineGASem, který lapený plyn nabízí, je větší šance, že koupíte dobře.

Protože právě za tímto účelem jsme se pustili do dobrodružství jménem e-shop, kde sdružujem produkty sycené přírodním plynem WineGAS. Nabídka bude pestrá. Víno, vinné střiky, ovocné víno, nealkoholické víno, pitnou vodu, limonádu, čaj, káva, medovina a spoustu dalších produktů sycených jen a jen CO2 WineGAS. 

Je jasné, že někdy se nehodí jen bublinky a právě proto jsme do sortimentu zařadili i některá další tichá vína. 

Akce

Naší snahou je vypracovat nejen fungující obchod ale pomocí různých akcí, ochutnávek, prezentací a výstav přesvědčit lidi, že i malé bublinky dokáží velké věci. Offsetováním CO2 výrazně podpoříme omezování uhlíkové stopy a ještě si pochutnáme. Proč pít bublinky, které pocházejí z chemického průmyslu nebo ze zemního plynu, když si můžeme pochutnat na tom, co nám nabízí sama příroda - voňavé zelené CO2 z vína.

Sledujte nás, akce nebudou jen offline kde se možná setkáme tváří v tvář ale pravidelně budem podporovat prodej zajímavými akcemi na prodávané produkty. Co pro to udělat?

Registrace do občasných emailových kampaní 

Facebook https://www.facebook.com/sumive.cz

Instagram https://www.instagram.com/sumivecz/ 

1 položek celkem
Zpět do obchodu